Метод професора Козявкіна впроваджуватимуть в медичних центрах Близького Сходу

Клініка відновного лікування підписала договір про співпрацю з міжнародною компанією TVM Capital Healthcare, який передбачає відкриття нових медичних центрів та впровадження всесвітньовідомого методу професора Козявкіна в ряді країн Близького Сходу, Європи та Америки.

Сьогодні, 3 травня, до Клініки відновного лікування завітала чергова міжнародна делегація. Генеральний директор Клініки Володмир Козявкін підписав договір про співпрацю з генеральним директором Міжнародної медичної організації TVM Capital Healthcare доктором Хельмутом М. Шуслером. Організація займається впровадженням новітніх технологій в медичній сфері та відкриттям нових медичних центрів, клінік та академій по всьому світу. Сьогодні ця мережа включає в себе медичні установи в Сінгапурі, Об’єднаних Арабських Еміратах, Німеччині та США.

“Ми вражені вашим закладом. Він більше нагадує готель, ніж медичну установу, тут дуже затишно. Методика професора Козявкіна є унікальною. Ми були знайомі раніше, ми працюємо в схожих напрямках. Тому нам важливо поглиблювати співпрацю. Ми зацікавлені в цьому і розглядаємо можливості відкриття медичної академії, навчання цього методу та впровадження його в інших країнах світу” – розповів генеральний директор TVM Capital Healthcare доктор Хельмут Шуслер.

Понад 70 тисяч пацієнтів з синдромом ДЦП та іншими вадами розвитку опорно-рухового апарату з 68 країн світу вже пройшли лікування ат реабілітації на базі клініки відновного лікування за методом професора Козявкіна. Метод реабілітації дітей з ДЦП відомий без перебільшення в усьому світі, тому сюди з року в рік приїжджає багато людей, які потребують якісного відновного лікування.

В клініці професора Козявкіна в Трускавці пацієнти таку реабілітацію проходять за максимально інтенсивною програмою. Впродовж 2-тижневого перебування в клініці, пацієнти отримують максимальний курс лікувально-реабілітаційних процедур, які дають високі результати та значно покращують динаміку одужання.

Метод професора Козявкіна є унікальний, аналогів йому немає в світі. Тому все більше медичних організації їдуть сюди, щоб почерпати досвід та впроваджувати його в медичних центрах своїх країн.

“Нам приємно те, що люди їдуть до нас почерпати досвід і ми також чого вчимося. Коли одна людина має один талант, а інша – інший, якщо ці люди обміняються своїми талантами, то обоє матимуть вже по два таланти. Так і в нашому випадку. Ця співпраця буде взаємовигідна для всіх, а головне для людей, які потребують якісної реабілітації” – наголосив директор Клініки відновного лікування професор Володимир Козявкін.

  

Приватна інвестиційна компанія TVM Capital Healthcare та Kozyavkin Medical Group розпочинають співпрацю та інвестування у спільне підприємство/ Нова компанія Vivus Medical Rehabilitation Company Ltd представлятиме метод професора Козявкіна – спеціалізовану програму інтенсивної реабілітації хворих на ДЦП та інші ураження центральної нервової системи (ЦНС) на міжнародних ринках Близького Сходу, Південно-Східної Азії, Європи та Північної Америки

Наразі методика професора Козявкіна вже успішно впроваджена в кількох клініках України, з 2013 року її застосовують на Кіпрі, з 2017 – в Об’єднаних арабських еміратах. 12 травня планується відкриття медичного центру в Абу-Дабі, згодом – в Саудівській Аравії.

Ніна Федько