Трускавець та Івано-Франківськ стали містами-побратимами

Трускавець збагатився ще одними партнерськими відносинами. Делегація від міста-курорту відвідала святкування дня міста Івано-Франківська. В рамках урочистостей очільники міст підписали меморандум про співпрацю.

Три дні в культурному центрі Прикарпаття тривали святкування, – традиційний міжнародний фестиваль «Відкритий простір», свято ковалів, виступи зіркових гостей – загалом в Франківську відбувалось понад 150 заходів в різних локаціях міста. Незважаючи на дощову погоду і містяни і гості прикарпатської столиці гуляли містом, відвідували заходи та концерти та святкувались 357-му річницю Івано-Франківська.

В рамках святкування місто відвідали більше десятка іноземних делегацій, депутати Верховної ради, міністри. Після пішої ходи містом та офіційних виступів біля ратуші, відбулась церемонія підписання меморандуму з Трускавцем.

“Ми щиро дякуємо усім, хто приїхав, щоб розділити радість святкувань разом з нами. Усім нашим гостям з-за кордону та нашим українським партнерам. Особливо вітаємо місто Трускавець, з яким ми сьогодні підписуємо меморандум про партнерство. Наші відносини були дружніми, ми вдячні за те, що наші діти можуть їздити на оздоровлення до Трускавця, на сеанси в дельфінарій і сподіваємось, що наша співпраця продовжуватиметься в культурному напрямку й надалі і вона буде взаємовигідною для обох сторін” – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Сторони зобов’язались підтримувати партнерські відносини та розвивати культурну співпрацю. Для Трускавця – Івано-Франківськ став першим обласним центром-побратимом та третім українським містом-партнером.

“У нас є чимало партнерських відносин з різними містами, в тому числі з-за кордону. Це завжди позитивно, це добрий досвід і місто лише збагачується, коли будує такі дружні відносини. Ми стали багатші на ще одного партнера. Тому ми з радістю продовжуватимемо нашу співпрацю” – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Ніна Федько