У Трускавці виникли тимчасові проблеми з водопостачанням

Підвищена каламутність озерної води та ліміт на покупну воду з Дрогобича,  призвели до тимчасових проблем з водопостачанням в місті-курорті.

Про кількаденну відсутність водопостачання заявили мешканці вулиці Роксолани. Кілька трускавчан прийшли з’ясовувати причини ще вранці до міської ради.

Як пояснили в раді – причиною перебоїв з водопостачанням є негода, яка спричиняє підвищену каламутність та замуленість озера. Подавати озерну воду в такому стані до кранів трускавчан водоканал не може. А кількість води, яку Трускавець купує в Дрогобичі, відповідно до розрахунків, є лімітованою. Продати місту-курорту більше води Дрогобицький водоканал наразі відмовляється.

Через це в мікрорайонах міста виникли перебої з водопостачанням. Подекуди тиск води є значно знижений, а деякі вулиці (особливо верхній мікрорайон) потерпають від нестачі водопостачання. Водоканал обіцяв довозити воду мешканцям таких вулиць.

Загалом по місту, поки ситуація з водопостачанням не врегулюється, водоканал буде змушений проводити періодичне вимкнення води в деяких мікрорайонах, або тимчасово припинити водопостачання в нічний період доби, щоб була можливість закачувати воду в резервуари верхнього мікрорайону.

Влада запевняє, – робити так вимушені, поки озеро не очиститься. Наразі в водоканалі готують графік постачання води для кожної вулиці міста, щоб мешканці були поінформовані щодо можливих перебоїв у водопостачанні. Після очищення води в озері, – цілодобове водопостачання по місту відновлять.

Ніна Федько