У музеї Біласа відкрилась виставка світлин багатодітних матерів

У музеї Михайла Біласа відкрилась персональна фотовиставка Тетяни Вінницької. На світлинах – багатодітні жінки, які демонструють, що материнство – це не вирок, а дарунок долі, який робить жінку прекраснішою та в жодному разі не заважає їй розвиватись та відкривати власні таланти.

“Ідея реалізувати такий проект у мене виникла минулої осені. Я звернулась у відділ сім’ї, молоді та спорту, які мають дані відносно кількості багатодітних матерів. Однак з понад 150 жінок на участь в проекті зголосились лише декілька. Інші послались на зайнятість. Але тоді спрацювало “сарафанне радіо” і ті, хто зголосився, привели з собою своїх знайомих, які також мають багато дітей” – розповідає автор проекту, а за сумісництвом також багатодітна мама, Тетяна Вінницька.

В результаті 18 жінок взяли участь у цьому благодійному фотопроекті. Учасниці проекту є матерями хто трьох-чотирьох, а хто й шести-семи дітей. Однак народивши дітей вони не поставили хрест на своєму житті. Кожна з них – приклад того, що материнство – це головне покликання жінки. Але воно не є завадою для відкриття інших своїх талантів, для самовдосконалення та самоствердження в цьому світі.

“Зазвичай мені рідко подобаються мої фотографії. Але коли мені запропонували участь в цьому проекті, то я одразу ж погодилась. Я не пошкодувала, бо задоволена результатом і мені справді подобається моє фото тут” – ділиться враженнями учасниця проекту, журналістка Галина Носова.

Проект був організований та втілений коштами авторки. “Досі я часто брала участь у благодійних проектах. Прийшов час, коли я зрозуміла, що потрібно не лише брати, але й віддавати”, – тому дякує всім, хто підтримував, допомагав чи просто був поруч під час втілення цього омріяного задуму.

Символічно, що виставка відкрилась в музеї Михайла Біласа саме в неділю, 12 травня, у День Матері. Фотопортрети перебуватимуть в музеї до кінця травня, тож усі охочі можуть помилуватись красою та талантом українських жінок.

Ніна Федько, фото автора та з Фейсбук-сторінки Тетяни Вінницької