У Трускавці продовжили висадку дерев в рамках проекту “Мамина весна”

У Трускавці висадили другу частину дерев у саду, який присвятили матерям військових Львівщини в рамках благодійного мистецько-соціального заходу «Мамина весна», – повідомляє Трускавецька міська рада.

Сад не лише присвятили матерям, самі жінки брали участь у висадці дерев. Матері неабияк зраділи, побачивши, що саджанці, які вони своїми руками посадили минулої осені прийнялись і зацвіли.

Підготовкою ділянки займались працівники Парку Курортного, які допомогли вибрати дерева і правильно їх висадити та підв’язати.
Виділятиме та нагадуватиме про символічність саду біла скульптура ангела, яка цього року також постала на галявині.

Цьогоріч не лише розширили сад, але й провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадної пісні «Мамина весна». Організатори – Трускавецька міська рада та голова Громадського об’єднання «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» Олександр Іськов.

Трускавець став 101-им містом, яке долучилося до проекту і проводить його вдруге.

«Ми з радістю та гордістю підтримуємо таку чудову ініціативу, адже які б не були реалії, життя продовжується. Наші матері, які виховують захисників завжди повинні відчувати нашу шану і підтримку. Цей символічний сад буде чудовим емоційним доповненням нашого Парку і зовсім скоро ми збиратимемо тут наш врожай фруктів. Але разом з тим, я бажаю, аби з часом, кількість учасників ставало менше, щоб українські матері знову відчули спокій в душі, не проводжали дітей на війну», – зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Очевидно, що такі соціальні акції допомагають жінкам знаходити однодумців та людей, які розуміють їхні проблеми. Це дає їм можливість відволіктись і знайти сили, щоб подарувати собі свято .

Джерело: Трускавецька міська рада