У Трускавці розповсюдили анонімки про депутатів, що підтримали СП з Трускавецькурортом

У Трускавці невідомі особи надрукували та розповсюдили листівки з фотографіями та прізвищами депутатів, які проголосували за наміри міста ввійти в спільне підприємство “Трускавецькі лікувальні води”, що займатиметься видобутком та реалізацією вод трускавецьких родовищ.

На сесії Трускавецької міської ради, що відбулась 25 квітня, депутатський корпус ТМР підтримав рішення про входження міської ради в спільне товариство “Трускавецькі лікувальні води”, з часткою 50%. Процес створення спільного підприємства ще не розпочався, – цьому передує процедура повної передачі гідро-мінеральної бази, надкаптажних споруд та бюветів від ПрАТу у власність ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”.

Новостворене підприємство вже має ліцензію на видобуток води. А на останній сесії ТМР, що відбулась 16 травня, в День Вишиванки, депутатами було підтримане рішення про переоформлення договорів оренди землі. Землю, яка була раніше в оренді ПрАТ Трускавецькурорту, надали в оренду “Трускавецьким лікувальним водам”.

Більшість присутніх на сесії депутатів підтримали це рішення. Проти виступили лише представники КУН, – Андрій Кісак та Роман Бучкович, які виступали також проти входження міста в спільне підприємство. Останній, до слова, пропонував не розглядати ці земельні питання та виключити їх з порядку денного. Та пропозиція не набрала підтримки і земельні питання депутати таки проголосували.

Того ж дня, після голосування, містом були розповсюджені листівки з прізвищами та фотографіями депутатів, які підтримали питання співпраці з ПрАТом.

Такі анонімні листівки розкидали в поштові скриньки трускавчанам. Про їх авторство депутати лише здогадуються. Для того, щоб шукати замовників цих листівок, – потрібно як мінімум офіційне звернення від міськради чи когось із депутатів, чия честь чи гідність потерпіла від розповсюдження анонімної наклепницької інформації. У разі присутності наклепу поліція могла б порушити кримінальну справу.

“Про наявність таких анонімних листівок дізнався лише сьогодні, ще їх не бачив. Наразі офіційного звернення до нас не надходило. Якщо воно надійде – будемо розбиратись. Поки складно говорити про те, чи присутній там склад злочину і чи є підстави для порушення кримінальної справи” – зазначив начальник Трускавецького МВ поліції Максим Гук.

Ніна Федько