Олег Синютка подякував депутатам облради за співпрацю та вибачився

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, який йде з посади¸ подякував депутатам Львівської облради за співпрацю упродовж терміну його перебування на цій роботі.

Олег Синютка взяв слово на сесії облради, після доповіді його першого заступника про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини на 2018 рік.

Очільник Львівщини подякував депутатам за спільну роботу, попросив вибачення за незавершені справи, не до кінця виконані обіцянки.

«Думаю, мешканці Львівщини могли побачити результати нашої роботи. Ні дороги, ні школи, ні садочки не з’явились би, якби тут, у залі, був розбрат», – сказав Олег Синютка.

Він підкреслив, що «рецепт успіху Львівщини – єдність». «Боюсь загадувати, бо в країні, як завжди це буває в перехідний період, турбулентність. Думаю, у цій сесійній залі будуть прийматися рішення, від яких буде залежати не тільки доля Львівщини, а й всієї країни. Бо вся країна дивиться на Львівщину», – додав Олег Синютка.

Понад чотири роки на посаді голови ЛОДА Олег Синютка назвав найкращими у своєму житті. Депутати подякували очільнику області за роботу оплесками і стоячи.

Джерело: ЗІК