Трускавецька ЗОШ №3 просить покарати водія-вандала громадськими роботами

Адміністрація Трускавецької ЗОШ №3 підготувала заяву в поліцію, з проханням покарати водія, який автомобілем роз’їжджав по футбольному полю.

В заяві адміністрація школи просить притягнути водія до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт.

“Ми не можемо оцінити в точну суму ту шкоду, яка була завдана нашій школі. Ми самі утримуємо це футбольне поле, там діти грають у футбол. Погода зараз дощова і земля дуже мокра. Після того, як цей водій поїздив по полю, воно сильно зіпсоване. Тому ми вимагаємо, щоб його притягнули до відповідальності та змусили привести футбольне поле до належного стану” – зазначила директор ЗОШ №3 м. Трускавець Галина Умнова.

Нагадаю, інцидент стався вчора, 21 травня. Таксі марки ВАЗ (жигулі), синього кольору заїхало на територію футбольного поля ЗОШ №3. Вперше шкільний сторож побачив авто на території стадіону близько шостої ранку, однак воно швидко поїхало геть. Згодом повернулось назад і водій дозволив собі пороз’їжджати по футбольному полю, залишивши по собі глибокі сліди на газоні поля.

Очевидці, які проживають в сусідніх з школою будинках, встигли зафільмувати це на камери своїх телефонів та викласти відео та фото у соцмережах, які викликали бурхливу реакцію серед трускавчан.

Сьогодні керівництво школи обіцяло подати заяву в місцеве відділення поліції. Водія, завдяки фото та відеодоказам, трускавчани вже встигли ідентифікувати. Та чи покарають його належним чином – побачимо згодом.

Ніна Федько