У центрі зайнятості людям міряли тиск та визначали рівень цукру в крові

Працівники Трускавецької міської лікарні провели акцію – виїзний прийом-обстеження в трускавецькому міському центрі зайнятості. Працівники та відвідувачі центру мали змогу безкоштовно виміряти тиск, визначити рівень цукру та рівень кисню в крові.

Вчора, 23 травня, лікарі та медсестри Трускавецької міської лікарні прибули до міського центру зайнятості, де обстежили і працівників центру зайнятості і його підопічних, – людей, які перебувають в пошуку роботи.

“Ми таку акцію проводимо з тою метою, щоб донести до людей, наскільки важливо тримати на контролі стан власного здоров’я, обстежуватись, вимірювати артеріальний тиск, контролювати рівень цукру у власній крові. Люди можуть пройти ці експрес-тести безкоштовно та швидко, проконсультуватись та дізнатись важливу для здоров’я інформацію” – розповіла лікар-кардіолог Трускавецької міської лікарні Наталія Жук.

Нагадаю, що в Трускавецькій міській лікарні виміряти артеріальний тиск можна безкоштовно, в відділенні первинної медичної допомоги. Акція триватиме до 3 червня.

Ніна Федько