На Львівщині – Дні жалоби за загиблими гірниками шахти «Лісова»

У зв’язку з трагічними подіями, що відбулися 29 травня на ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля, розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації 29-30 травня оголошено у районі Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблими  рекомендовано приспустити Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району. Також рекомендовано органам місцевого самоврядування скасувати проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм ТРК «Сокаль», йдеться у розпорядженні голови Сокальської райдержадміністрації.

Міський голова Червонограда Андрій Залівський також видав розпорядження про оголошення Дня жалоби 29 травня за загиблими шахтарями «Лісової» Турком Михайлом та Павликом Михайлом.

Про це повідомили у Червоноградській міськраді.

У місті обмежено проведення розважальних заходів та приспущено Державний прапор на установах міста.

Нагадаємо, у ніч на середу, 29 травня, в селі Сілець Сокальського району Львівської області на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» на горизонті 242 м сталося обвалення породи, загинуло два гірника.

Джерело: ЗІК