Умовна пожежа, – в лікарні провели навчання на випадок надзвичайної ситуації

Сьогодні у Трускавецькій міській лікарні проводились навчання для персоналу на випадок надзвичайної ситуації. Сирени, пожежна, газована служба, – порятунок “постраждалого” чоловіка через вікно 5-го поверху та надання першої медичної допомоги під приміщенням лікарні, – більше години тривала умовна пожежа, яка мала на меті навчити персонал злагодженій та правильній поведінці на випадок виникнення в закладі надзвичайної ситуації.

Такі навчання проводяться в кожній установі раз на п’ять років. Їх головна мети – проінформувати та навчити персонал, як потрібно поводитись у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

В Трускавецькій міській лікарні, за сценарієм, умовна пожежа виникла на 5-му поверсі. Медсестра, яка побачила задимленість приміщення, – повідомила про це в місцеве відділення ДСНС, після чого відбулась евакуація людей на вулицю. Надзвичайники по приїзді до лікарні рятували одного “постраждалого”, який залишався зачиненим в одному з кабінетів 5-го поверху, – чоловіка витягували через вікно, за допомогою пожежної драбини. Також відбулась умовна локалізація джерела пожежі та порятунок інших “постраждалих”, які з тих чи інших причин залишались в закладі.

Медики ж під приміщенням лікарні надавали першу медичну допомогу “постраждалим”.

Всі служби, за словами Львівського координатора спецнавчань, спрацювали добре та продемонстрували гарну підготовку.

Ніна Федько