Канікули з користю: в школах міста відкрились дитячі табори

При трускавецьких школах відкрились літні табори. Загалом їх відвідуватимуть близько 470 школярів, яким обіцяють цікаву пізнавально-розважальну програму упродовж наступних трьох тижнів.

Школярі трьох трускавецьких шкіл мають можливість весело та пізнавально розпочати свої літні канікули. Учні початкових та середніх класів впродовж трьох тижнів зможуть щоденно проводити час в таборах при своїх рідних школах, – відвідувати екскурсії по місту, ходити на прогулянки, переглядати фільми, брати участь у цікавих майстер-класах та розважальних шоу-програмах.

Програма заходів у кожному таборі своя, – продумана та запланована попередньо педагогами-організаторами. Сумувати дітям точно не доведеться, – вже сьогодні стартували перші заходи в рамках табору, – зарядка, пінне шоу, перегляд кінофільмів, прогулянки, дискотека.

Вартість одного дня перебування в таборі – 35 гривень. Однак відмінники навчання та діти, які активно брали участь у різноманітних навчальних та культурно-мистецьких заходах та конкурсах і відзначені за це нагородами, – мають змогу відвідувати табори безкоштовно. Також відвідувати табори безкоштовно мають змогу діти з числа пільгових категорій.

“У нас, до прикладу, з 175 дітей, які відвідують табір, лише 40 є платниками. Інші мають можливість відвідувати його безкоштовно. Це також свого роду стимул для дітей, вони намагаються добре вчитись, бути активними і як результат можуть відвідувати табір безоплатно. А програма в нас є дуже цікавою. Ми намагаємось максимально заповнити кожен день різними заходами, щоб діти активно проводили час” – розповідає педагог-організатор шкільного табору, завуч з організаційної роботи СЗШ №3 Оксана Баняс.

Шкільні табори діятимуть при школах міста з 3 по 21 червня.

А в рамках міської та обласної програми літнього оздоровлення дітей, у Трускавці вже було скеровано двох дітей пільгових категорій на безкоштовний 21-денний відпочинок у табір “Молода гвардія” та одну дитину в “Артек”.

Ще четверо дітей з числа пільгових категорій було скеровано на оздоровлення та відпочинок у табір “Лісотехнік” Миколаївської області.

Ніна Федько