Трускавецькі “Золоті діти” привезли перемогу з Грузії

Танцювальний колектив “Золоті діти”, що функціонує при Трускавецькій школі мистецтв, привіз із міжнародного танцювального конкурсу в Батумі (Грузія) першу премію. Учасники колективу та хореографічні керівники колективу Ніна та Олександр Мойсеєнки ділились враженнями від поїздки.

З гордістю учасники та керівники зразкового ансамблю естрадного танцю «Золоті Діти» презентували Кубки за Першу премію, які вибороли на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золотий Дельфін» в Батумі, Грузія.

Підготовку до участі у фестивалі танцівники та їхні наставники розпочали ще взимку, готувались ретельно, – тому представили місто та Україну на вищому рівні.

Конкурс проходив в Батумі 20-29 травня. Талановиті трускавчани змагались за перемогу з найкращими танцювальними колективами з 13 країн світу, зокрема з Індії, Ізраїлю, Литви, Естонії, Польщі, Болгарії.

Поза фестивалем діти відвідали з екскурсіями найцікавіші місця Батумі, а також побували на березі Чорного моря.

До слова, грузинські колективи народного танцю приїдуть до Трускавця на День міста-курорту з вітанням. Вони, разом з трускавецькими «Золотими Дітьми» підготують цікаві виступи для трускавчан та гостей міста.

Трускавецька міська рада