Борчині Ірині Гусяк присвоїли звання почесної громадянки Трускавця

Українській борчині вільного стилю, трускавчанці Ірині Гусяк присвоїли звання почесної громадянки міста Трускавець. Це рішення підтримали 15 з 17 присутніх на сесії депутатів Трускавецької міської ради.

Пропозицію присвоїти це почесне звання Ірині Гусяк, подало міністерство молоді та спорту України. Проект рішення зачитала керуюча справами виконкому ТМР Олена Петранич. У ньому зокрема йшлося про вагомі досягнення Ірини в сфері спорту, перемоги на міжнародних та європейських чемпіонатах.

29-річна Ірина Гусяк, яка є уродженкою міста Трускавець, у своєму послужному списку має чимало перемог міжнародного рівня. Серед титулів спортсменки – чемпіонка світу серед студентів, чемпіонка Європи та бронзова призерка чемпіонату Європи, срібна призерка всесвітньої Універсіади, володарка Кубку Європейських націй. Ірина є майстром спорту України міжнародного класу з вільної боротьби. А в 2019 році наша землячка виборола золото на Чемпіонаті Європи з боротьби.

У 2013 році Ірина Гусяк була нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані, за виявлені самовідданість та волю до перемоги та піднесення міжнародного авторитету України.

Відтепер знана спортсменка вписана в число почесних громадянок рідного їй міста-курорту.

Ніна Федько