Трускавецькі музеї запрошують

В рамках святкування Дня міста-курорту трускавецькі музеї запрошують трускавчан та гостей міста на перегляд виставок та дійство “Ніч у музеї”.

Художній музей Михайла Біласа запрошує 15 червня, в суботу, о 14.00 год на відкриття виставки живопису та фотографії “Чарівне місто”. Також гості музею та перехожі зможуть насолоджуватись концертами, які відбуватимуться на балконі музею з 12.00 до 19.00 год.

А в музеї історії міста-курорту, в рамках святкування Дня міста, 15 червня о 21.30 відбудеться традиційне дійство «Ніч у музеї», яке цьогоріч присвячене буковинській культурі.

“… З краю, де квітне черемшина”, – учбово-методичний центр культури Буковини презентуватиме своє безцінне культурне надбання – виставку національних буковинських строїв кінця ХІХст. початку ХХст. Цікаво буде послухати і побачити, як буковинці бережуть та примножують славні культурні традиції свої предків.

Гостей музею також очікує музичний подарунок від буковинського колективу. Запальні звуки музичних композицій не залишать нікого байдужим та надихнуть на нічні прогулянки Трускавцем.