Соціальне підприємництво: сиротинцю “Оріана” подарували спортивний майданчик

Фінська компанія Nokian Tires встановила дитячий спортивний майданчик для бориславського сиротинцю “Оріана”.

Сьогодні в дитячому будинку “Оріана”, що знаходиться в Бориславі, було людно та весело. Підопічні сиротинцю отримали чудовий подарунок від людей, яких досі зовсім не знали. На території дитячого будинку встановили компектуючі для спортивного майданчика. Зробила це фінська фірма Nokian Tyres, яка функціонує в Києві і до нашого регіону не має здавалося б жодного відношення.

Просто співробітники цієї фірми намагаються ламати застарілі стереотипи та долучатись до різноманітних соціальних проектів, спрямованих на покращення рівня життя та безпеки в нашій країні. Фірма часто практикує виїзні тімбілдінги (з анг. – побудова команди) для своїх співробітників, – цьогоріч зокрема таким корисним проведенням часу для них стала поїздка в гори та сплав по річці Стрий, в районі села Ластівка. Окрім задоволення та користі для себе та покращення мікроклімату серед працівників компанії, фірма вирішила зробити добру справу ще для когось. Так було прийняте рішення про втілення соціального проекту. І всі зійшлись на тому, що це однозначно має бути щось для дітей, – тих, які цього найбільше потребують.

“Ми виготовляємо автомобільні шини. Тому нам важлива в першу чергу безпека на дорогах. Але безпека на дорозі залежить не лише від якості шин, але й він свідомості, від ментальності самих учасників дорожнього руху, – і водіїв, і пішоходів. Тому ми намагаємось долучатись до соціальних проектів, зокрема зараз одним з таких проектів є “Безпека дітей на дорогах”, – це комплексна програма, яку ми пропагуємо загалом по Україні. Інший наш проект втілюємо тут, зараз. Ми проводимо один раз в рік тімбілдінги, з виїздами на природу, з активним проведенням часу. І цього року ми об’єднали наш тімбілдинг з доброю справою – з встановленням дитячого майданчика тут, в сиротинці “Оріана”” – розповідає нашому виданню директор компанії Nokian Tyres в Україні Костянтин Анісімов.

Допоміг обрати місце розташування майбутнього подарунку депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч. Запевняє, – сиротинець “Оріана”, як ніхто інший, в нашому регіоні реально потребує та заслуговує на такі подарунки.

“Це чудовий приклад для інших представників бізнесу, – бути соціально активними та свідомими, долучатись до таких проектів, робити добрі справи та допомагати тим, хто цього потребує. Це реальний приклад соціального підприємництва, коли компанія та її колектив, не маючи жодного відношення до місцевої громади, не маючи ніякого меркантильного інтересу, бере і встановлює дитячий майданчик на території сиротинцю. Тому ми заохочуємо та запрошуємо інших підприємців також долучатись до таких добрих справ” – зазначив депутат ЛОР Андрій Ковч.

Вітав гостей в “Оріані” і міський голова Борислава Ігор Яворський. В якості подяки за такий подарунок, представникам компанії обіцяли провести екскурсію та продемонструвати давні нафтові потужності міста.

Окрім майданчика, який сьогодні представники фірми Nokian Tyres самотужки монтували, фірма привезла також чимало гостинців для підопічних “Оріани”. Також в якості подарунку, для діток, які тут виховуються, в сиротинець завітав дует львівських ведучих “VlaTar”, які грали з дітками в цікаві розважальні ігри.

Вихованці “Оріани”, разом з директором Nokian Tyres власноруч намалювали яскраву картину, яка залишить по собі пам’ять про цю приємну подію та нагадуватиме про те, що добро робити варто. Просто так, без корисливих мотивів..

Ніна Федько