Трускавецькі футболісти отримали форми та м’ячі від донецького “Шахтаря”

Вихованці дитячого футбольного клубу “КМС” отримали подарунки від донецького “Шахтаря” та особисто від екс-капітана найсильнішого в Україні футбольного клубу. Даріо Срна подарував підростаючим трускавецьким футболістам 15 комплектів футбольних форм та десяток м’ячів.

Отримати такі подарунки трускавчанам вдалось завдяки участі у всеукраїнському конкурсі від ФК “Шахтар”.

“Ми взяли участь у цьому конкурсі, подавши інформацію про нашу команду, про історію створення клубу та відео ігор дітей. Так нам вдалось виграти і отримати подарунки від ФК “Шахтар” та особисто від Даріо Срни. Це 15 комплектів футбольної форми та 10 футбольних м’ячів” – розповідає керівник ФК “КМС” Роман Матис.

Професійне футбольне спорядження трускавецьким футболістам вручили вчора, на футбольному полі зі штучним покриттям біля СЗШ №1.

“Ми дуже раді. Ми дуже любимо футбол. А тепер, в цих формах, ми будемо грати ще краще, перемагати, забивати голи” – вірять вихованці дитячого футбольного клубу “КМС”, для яких подарунок став справжнім сюрпризом.

Зараз у ФК “КМС” займається майже 40 дітей, більшість із них 2010-2012 р.н. Досі діти брали участь у виїзних футбольних турнірах. В планах – участь у міжнародному футбольному турнірі в Ужгороді, а згодом поїздка в Польщу, до яких юні футболісти вже сьогодні активно готуються.

Ніна Федько