Реабілітацію за методом професора Козявкіна проводитимуть на Кіпрі

2 червня 2019 року в м. Ларнака (Кіпр) було підписано угоду про співпрацю між Інтернаціональною клінікою медичної реабілітації ICMR, що входить в глобальну групу KMG (Kozyavkin Medical Group) та Eden Resort Rehabilitation Wellness Assisted Living для створення сумісного проекту, основною метою якого є забезпечення спеціалізованого лікування пацієнтів з ДЦП та іншими захворюваннями центральної нервової сиcтеми – повідомляє відділ маркетингу Клініки відновного лікування професора Козявкіна.

Угода передбачає, що EDEN RESORT надаватиме послуги проживання, харчування, медичного обслуговування, догляду за пацієнтами, а також забезпечуватиме всі необхідні умови для перебування та реабілітації пацієнтів за Методом професора Козявкіна (системою СІНР).

Одним з важливих аспектів реабілітації за Методом професора Козявкіна є не тільки висока якість лікування, а й максимальний комфорт для пацієнтів та їх позитивні враження від процесу лікування. Очікується, що новий сумісний проект з EDEN RESORT дозволить пацієнтам в повній мірі поєднати інтенсивну реабілітацію та відпочинок.

EDEN RESORT  – це оздоровчий та реабілітаційний комплекс, що пропонує своїм пацієнтам комплексний медичний догляд у відповідності до міжнародних стандартів. У розпорядженні пацієнтів 63 просторих та сучасних номери, в яких може розміститись до 114 пацієнтів. Тут також діють ресторан, повністю обладнана кухня, відкриті та закриті зони відпочинку, 2 басейни, гідромасажна ванна, тренажерний зал, сауна та ряд інших послуг, що в сукупності спрямовані на відновлення, оздоровлення та покращення психоемоційного стану пацієнта.

Якість послуг EDEN RESORT відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2015, ISO 22000: 2015 (Системи управління безпекою продуктів харчування),  OHSHAS 18001: 2007 (Система управління гігієною та безпекою праці).

Все вищеперераховане, а також високий професіоналізм персоналу комплексу викликали інтерес з боку ICMR і було прийнято рішення про застосування Методу професора Козявкіна на базі EDEN RESORT.

ICMR та KMG

Інтернаціональна клініка медичної реабілітації ICMR була створена в 2014 році і ось уже більше 5 років надає послуги медичної реабілітації пацієнтам з різними неврологічними розладами, включаючи церебральний параліч, сколіоз, наслідки цереброваскулярних захворювань, наслідки черепно-мозкових травм, затримку моторного розвитку у дітей тощо.

ICMR є членом міжнародної групи компаній Kozyavkin Medical Group (KMG), що об’єднує медичні та наукові установи, сервісні та консультаційні компанії для просування і розвитку Методу професора Козявкіна.

Команда KMG складається з досвідчених фахівців з великим клінічним досвідом, а також досвідом в галузі стандартизації, управління процесами і навчання персоналу.

KMG володіє і управляє різними медичними установами з головним офісом на Кіпрі. Філії та представники групи знаходяться в Україні, Індії, Росії, Нідерландах, Німеччині, Кувейті та інших країнах.

Основною технологією реабілітації, яка використовується в медичних установах Kozyavkin Medical Group є Метод професора Козявкіна, розроблений українським вченим і фахівцем в області реабілітаційної медицини Володимиром Козявкіним.

Метод професора Козявкіна

Володимир Козявкін – автор принципово нової технології лікування хворих з ДЦП та іншими захворюваннями центральної нервової системи – Системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відомої в світі як “Метод професора Козявкіна”.

Даний метод був розроблений в Україні близько 30 років тому, і з того часу більше 70 000 пацієнтів з 60 різних країн, включаючи близько 17000 пацієнтів з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції пройшли курс лікування за цією системою.

Численні нагороди і сертифікати підтверджують якість медичних послуг по Методy професора Козявкіна, серед них: міжнародний стандарт ISO 9001: 2015 року, премія International Quality Crown Award, нагорода за кращу медичну практику від Європейської медичної асоціації та ін.

Професор Володимир Козявкін

Володимир Козявкін є відомим вченим і дослідником, фахівцем в області неврології і реабілітації. Його досвід – це більше 35 років в області медичної реабілітації хворих з неврологічними ураженнями.

Володимир Козявкін також є член-кореспондентом Академії медичних наук України. Разом зі своєю науковою командою написав понад 7 книг і більше 170 статей, які були опубліковані в міжнародних медичних журналах.

Професор В. Козявкін є президентом Kozyavkin Medical Group (КМG).