Звернення кандидата до ВР Євгена Кулика

Чому часто-густо ми, українці, розчаровуємося у політиках великого “калібру” ?

Відповідь очевидна: нам нав’язують думку, що ця людина здатна зробити неймовірний вчинок, що дасть змогу стати іншими; заможнішими, незалежними. Вірус кумира згубно діє на психологію людини. Згодом приходить розчарування. Для мене завжди визначальними морально-християнськими цінностями, принципами і нормами було життя моїх батьків, котрі дали мені найважливіший урок життя – бути людиною. Людяності і вдячності навчав мене мій тато на власному прикладі. Ці прості постулати я засвоїв на все життя.

І тому, кожен хто йде у велику політику має публічно скласти іспит сумління: чого в житті досягнув самотужки, де схибив, скривдив невинного, а кому допоміг звестися з колін, відчути себе людиною.

Отже, мені не соромно за свою громадянську позицію, українсько-національну сутність, незалежність від віянь політичної кон’юктури.

Вірю, що більшість із моїх краян сповідують ці принципи, тому Ви вмієте відрізнити зерно від полови.

Ми мусимо викорчувати чортополох, який нам надсилає орда.

Ми мудрі, сильні і нам вдасться обрати до парламенту тих, у кого немає зерна неправди за собою. Хто розуміє, що робота в парламенті передбачає творення законів які дозволять розвиватися українцям, а не “вибивання” для регіону подачок.

З повагою, кандидат до ВР від 121 округу Є.Кулик