У Трускавці стартують міжнародні велоперегони

23 липня у Трускавці стартує VII Міжнародний велозліт “Трускавецький велотон”. Перегони триватимуть до 27 липня, – в рамках змагань, велосипедисти щодня долатимуть близько сотні кілометрів різних дистанцій гірськими дорогами.

Урочисте відкриття велозлету відбудеться вже завтра, 23 липня, о 17.00 на Майдані Незалежності. Задля участі в велоперегонах до Трускавця прибули велосипедисти з Латвії, Польщі, Словаччини та України.

В перший день змагань спортсмени долатимуть 110 кілометрів трасою Трускавець-Стебник-Довголука-Розгірче-Моршин-Стрий-Трускавець.

2-ий день змагань – старт з Трускавця до Борислава-Східниці-Урича-Корчина-Межибродів-Довголуки-Уличного-Стебника та назад до Трускавця. Загалом – 92 км.

3-ій день – близько 112 км – Трускавець-Борислав-Східниця-Рибник-Ісаї-Тур’є-Смільна-Залокоть-Підбуж-Уріж-Попелі-Борислав-Трускавець.

4-ий день – Трускавець-Дрогобич-Лішня-Кульчиці-Самбір-Уріж-Попелі-Борислав-Трускавець – понад 95 км.

Цей велозліт вже сьомий за рахунком, однак саме в Трускавці він проходитиме вперше. Ініціатором його проведення виступив трускавчанин Микола Іваник, який пропагує активний відпочинок.

Впродовж чотирьох змагальних днів учасники велозлету матимуть змогу не лише проводити час за улюбленим заняттям, їздивши на велосипедах, але й зможуть вдосталь насолодитись красою нашої природи та краєвидами гір, якими багатий наш регіон.

Захід пройде за підтримки Федерації портивного туризму України, міжнародної організації Covenant of Mayors for Climate and Energy та Трускавецької міської ради.

Ніна Федько