“Я програв бренду” – Михайло Задорожний

 “Дякую всім, хто за мене голосував. Я залишаюсь тут і надалі робитиму те, що робив, бо живу цим більше 20-ти років. Це мій стиль життя” – Михайло Задорожний, під час підсумкової прес-конференції.

Понад 12 тисяч виборців Дрогобиччини віддали свої голоси на позачергових парламентських виборах за кандидата від Європейської Солідарності Михайла Задорожного. Його називали одним з лідерів виборчих перегонів на Дрогобиччині, саме в ньому кандидати вбачали головного конкурента та про нього поширювали найбільше “чорнух”.

Результат голосування не забезпечив депутату облради перемогу в мажоритарці, але продемонстрував наявність чималої підтримки на окрузі.

Поки точилась передвиборчі перегони, кандидати змагались між собою за крісло парламентаря, – хто зробленою роботою, хто обіцянками та лозунгами, а хто очорненням інших. Однак, поки місцеві чубились та відтягували одне в одного голоси потенційних виборців, електорат “Слуги народу” залишався фактично незмінним. Так депутатом ВР став кандидат від партії “СН , раніше невідомий тут Орест Саламаха.

Михайло Задорожний зібрав підсумкову прес-конференцію, на якій висловився щодо результатів виборів, політичної ситуації в країні та планів на майбутнє.

Результати виборів, в більшій мірі, стали такими, якими кандидат їх прогнозував ще за тиждень до дня голосування. Головна боротьба за крісло парламентаря в 121 окрузі точилась між ним та Орестом Саламахою. Однак високий рейтинг президентської партії допоміг раніше невідомому на Дрогобиччині львів’янину вибороти перемогу.

Поразку Михайло Задорожний визнав одним із перших, задовго до оголошення офіційних результатів. Депутатством ВР, зізнається, не марив, тому результат його не надто розчарував.

“Я програв не Саламасі, я програв бренду – переконаний Задорожний, – Але хочу, щоб тепер люди не плакались, не нарікали, а закотили рукава і працювали. Хто в політиці, хто в громадському секторі. А я залишусь депутатом облради і, незалежно від того, хто як голосував, – я буду допомагати людям, які делегували мене до обласної ради. Люди, які мені повірили, – я не можу їх зрадити”.

Щодо політичної ситуації в країні Михайло Задорожний наголошує, що зараз найголовнішими для нас є питання державності, які треба відстоювати і за які треба боротись.

Прокоментував Задорожний також ситуацію з передвиборчими поливаннями брудом та розповсюдженням замовних наклепницьких публікацій проти нього.

“Я знаю, хто це робив, але я вирішив не опускатися до такого ж рівня, оприлюднюючи все те, що мені відомо. Трагізм нашої політики і трагедія України загалом в тому, що замість змагань програмами, кандидати змагаються, поливаючи брудом один одного. А це показує рівень нашої культури і рівень інтелекту.. ” – переконаний Михайло Задорожний.

Проти наклепників готовий подати судовий позов. Каже, – якщо впродовж тижня, газета, яка публікувала наклепи перед виборами, не спростує на своїх шпальтах, інформацію, – домагатиметься цього в суді.

Перемогу ж Ореста Саламахи, Михайло Задорожний називає не найгіршим варіантом з можливих для Дрогобиччини. Закликає до роботи на окрузі та контролю, зі сторони активних мешканців, подальших адмінпроцесів – призначення керівництва РДА та місцевих виборів.

Ніна Федько