Про перспективи діяльності СП говорили на прес-конференції директора ПрАТ “Трускавецькурорту”

Генеральний директор ПрАТ “Трускавецькурорт” Андріан Драновський провів прес-конференцію, присвячену ще одному року діяльності підприємства, – розповів про стан справ товариства та плани на найближче майбутнє. Журналістам також провели екскурсію до Курортного парку, – першої зони санітарної охорони, де формуються джерела трускавецьких лікувальних вод.

Андріан Драновський розповів журналістам про те, чим займається товариство, що має у власності сьогодні, скільки податків сплачує у казну міста та як бачить вихід із сьогоднішньої кризової ситуації.

Вже тривалий час стан справ на підприємстві не найкращий. Із 83 існуючих в місті санаторно-курортних закладів, із товариством уклали договір та сплачують за воду лише 35 закладів. Інші заклади це ігнорують, відмовляючись сплачувати підприємству кошти.

“Трускавецькурорт” намагався зробити вхід до центрального бювету мінеральних вод платним, однак досі цього зробити не вдалося. Кошти, виручені за це, планували скерувати на розвиток підприємства, ремонт в бюветі (відновлення верхнього бювету та ін). Введення платного входу в бювет керівництво “Трускавецькурорт” називає крайній заходом.

25 квітня 2019 року було прийняте рішення про створення спільного підприємства між Трускавецькою міською радою та новоствореним ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”, -підприємства, яке спільно займатиметься видобутком та реалізацією вод мінеральних родовищ. За попередніми оцінками, прибуток спільного підприємства може становити близько 6 мільйонів гривень в рік, які можна скеровувати на збереження гідромінеральної бази курорту, покращення інфраструктури, стану бюветів та ін.

На даний час ведеться робота в цьому напрямку. За слова Андріана Драновського, чим швидше це буде зроблено, тим краще буде для кожної зі сторін. Адже, поки тривають всі підготовчі роботи, або поки питання блокуються в раді певними депутатами новостворене товариство вже має дефіцит бюджету і лише коли робота його буде налогодженою та стабільною, можна буде говорити про прибутки та скеровувати їх на розвиток курорту, збереження гідромінеральної бази та покращення якості надання послуг.