Трускавець відвідав Володимир Зеленський: говорили про розвиток медичного туризму

В суботу, 3 серпня, до Трускавця прибув діючий президент України Володимир Зеленський. Впродовж попереднього тижня всі новообрані народні депутати від ПП “Слуга народу” проходили навчання на базі трускавецького готельного комплексу Ріксос Прикарпаття.

Під час робочої наради щодо розвитку медичного туризму на Львівщині Володимир Зеленський заявив, що буде підтримувати Трускавець в рамках промоції курорту.

В нараді взяв участь міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який доповів про стан справ у місті, розвиток медичного туризму та зміни, які вдається втілювати у місті задля покращення інфраструктури.

У своїй промові Андрій Кульчинський наголосив на кількох аспектах, у яких Держава може посприяти розвитку курортів.

Найперше — це логістика, – безпосередньо мова йшла про транспортне сполучення з країнами Європи. Так, за твердженням Андрія Кульчинського, відновлення вузькоколійної дороги з Перемишля розв’язало б чимало проблем для польських туристів. Цим скористаються і Трускавець, і Східниця, і Моршин, і Львів.

Інший аспект – адмінреформа, яка може дати чималий поштовх для розвитку курортних міст.

Додатковим ресурсом для розв’язання інфраструктурних проблем курортів та туристичних міст Андрій Кульчинський назвав туристичний збір. Трускавець має найкращі показники зі сплати туристичного збору в Україні, але це ще не межа. У місті не всі справно сплачують цей вид податку, тому необхідне врегулювання цього питання в податковому кодексі.

Президент запропонував скасувати візовий режим для тих, хто постійно лікується в Україні, щоб сприяти розвитку медичному туризму. За його словами можна скласти перелік країн, громадяни яких часто приїжджають до України на лікування, для того, щоб скасувати для них візовий режим, і звернутися до Міністерства закордонних справ.

Окрім робочої наради з розвитку медичного туризму в Трускавці Володимир Зеленський зустрівся з майбутніми народними депутатами від партії «Слуга народу» в готелі Rixos Прикарпаття.