Рахунки “Трускавецького водоканалу” розблокували

Після майже місячного арешту майно та рахунки Трускавецького водоканалу розблокували. Про це на понеділковій нараді повідомив генеральний директор водоканалу Віктор Марченко.

Рахунки були арештовані 1 липня, в результаті звернення КП “Дрогобичводоканал” до виконавчої служби, з причини існуючої заборгованості водоканалу міста-курорту. Нагадаю, борг перед водоканалом Дрогобича, в якого Трускавець купляє левову частку питної води, становив понад 13 мільйонів гривень.

Арештовані рахунки фактично заблокували роботу трускавецького водоканалу. За словами очільника підприємства, – на підприємстві вже накопичився бор перед працівниками, так як заробітну плату працівникам виплатити було ніяк.

На позачерговій сесії Трускавецької міської ради було прийняте рішення про делегування повноважень міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському для участі у зборах тоді ще напівприватного ТзОВ “Трускавецький водоканал”. 49% акцій, які належали фірмі Альфа плюс було передано місту, тож тепер водоканал став повністю власністю міста.

Однак стан справ на підприємстві поки не найкращий. На останній сесії міської ради було прийняте рішення про виділення 1 мільйона 400 тисяч гривень поворотної допомоги, щоб забезпечити виплату заробітної плати працівникам та оплату енергоносіїв.

Підприємство мало б отримати ці кошти до завтрашнього дня. Тим часом, рішення про перехід підприємства у повну комунальну власність, сприяло розблокуванню рахунків “Трускавецького водоканалу”.