Трускавецькі школи готуються до нового навчального року

Трускавецькі школи готуються до початку нового навчального року. Навчальні заклади міста вже отримали частину меблів та техніки в рамках реалізації освітньої реформи НУШ (нової української школи) для початкових класів.

Про це заявив під час понеділкової наради в Трускавецькій міській раді начальник відділу освіти Орест Лобик.

“Ми вже отримали стільці для нової української школи, зараз очікуємо на столи. Частину техніки нам вже також завезли” – зазначив Орест Лобик.

Окрім цього у двох трускавецьких школах продовжуються ремонтні роботи. Подвір’я ЗОШ №1 було вистелене бруківкою у вигляді української вишиванки. Продовжуються ремонтні роботи на дахах ЗОШ №2 і ЗОШ №3.

В школі-гімназії зараз завершують перекриття даху, після чого приступлять до роботи над фасадом. Цьогоріч бюджет робіт становить 5 мільйонів гривень. Загальне фінансування цього проекту становить 9 мільйонів гривень, з яких 2 мільйонів гривень – кошти міського бюджету, а 7 мільйонів гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Учні трускавецької ЗОШ №3 в новий навчальний рік також переступлять поріг оновленої школи, яка матиме нове дахове покриття і позбудеться проблем з протіканням даху, які гостро стояли в школі ще впродовж минулого року.