“Щоб діти виховувались на християнських засадах” – у ЄХЦ “Преображення” триває дитячий табір

У Трускавці триває дитячий християнський табір, організований церквою євангельських християн баптистів “Преображення”. В ньому щоденно беруть участь близько сотні дітей з Трускавця та сусідніх населених пунктів.

Такий табір церква проводить у Трускавці кожного літа, впродовж багатьох років.

“Головна мета нашого табору – залучити дітей, які влітку не мають чим зайнятись, до цікавих та корисних занять. Хочеться, щоб наші діти виховувались на біблійних засадах. Найбільша проблема нашої України – це мораль, бо з неї все починається. Нам не бракує хороших спеціалістів, але з мораллю маємо проблеми. Тому хочеться, щоб нове покоління українців росло на християнських моральних засадах” – наголошує організатор табору, пастор церкви ЄХБ “Преображення” Олег Боднар.

Чисельність учасників чимала, так як організатори придумують для дітей багато різних цікавих занять. Цьогоріч кількість учасників табору коливається в межах 90-100 дітей віком від 6-ти до 14-ти років.

“Заняття в таборі тривають щоденно з 10.00 ранку до 16.30. Щодня діти зустрічаються в таборі при церкві, роблять ранкову зарядку, обговорюють плани та день та розходяться по своїх групах. Зараз ми маємо шість груп. Кожна група почергово проходить заняття в гуртках, – маємо тут рукоділля, спортивні ігрові заняття, гурток музики та біблійні уроки” – розповідає Олег Боднар.

Табір триватиме до кінця тижня і завершиться в суботу, 10 серпня. Однак заключна зустріч відбудеться в церкві у неділю, 11 серпня, о 16.00, де разом зберуться всі учасники табору, організатори, волонтери, – тоді ж будуть нагороджені команди-переможці.

Ніна Федько