В трускавецькій школі-гімназії тривають ремонтні роботи

Впродовж літніх канікул у трускавецькій школі-гімназії втілюють грандіозні зміни, – в рамках проекту, що отримав перемогу в конкурсі ДФРР, школа матиме ще один поверх з додатковими приміщеннями, новий дах та утеплений фасад. Окрім цього в навчальному закладі активно реалізовують мікропроекти.

Проект реконструкції даху школи є об’ємним та дороговартісним. На нього вдалось залучити державні кошти, – з частковим співфінансуванням із місцевого бюджету, – він потроху втілюється в життя. Вже до початку навчального року надбудова над центральним входом, новий дах та фасад центральної частини школи мають бути завершені.

“Роботи на лицевій частині школи ми плануємо завершити до початку вересня, щоб не заважати навчальному процесу. В подальшому, по мірі поступання коштів з державного бюджету, роботи будуть продовжені. Мова йде про 7 мільйонів з державного бюджету, які дадуть нам змогу цілком завершити реконструкцію даху школи та продовжити роботи з утеплення фасаду. Цьогоріч маємо надію, що буде утеплено до 20% фасаду. А в наступному році роботи будуть продовжені” – зазначає начальник відділу освіти Орест Лобик.

Утеплення фасаду школи відбувається відповідно до вимог Міністерства, – мінватою, товщиною 15 сантиметрів. За словами начальника відділу освіти, на об’єкті зараз здійснюється і технічний, і авторський нагляд, – задля контролю якості виконання робіт.

Окрім проекту реконструкції даху, в школі реалізовується мікропроект, в рамках якого проводяться ремонтні роботи харчоблоку, – до 1 вересня шкільна їдальня буде оновлена, в планах на найближче майбутнє – придбання нових меблів.

Ніна Федько