Художниця-волонтерка Тетяна Думан потребує нашої допомоги!

Відома художниця-іконописиця, знана в регіоні волонтерка, дружина Лева Скопа Тетяна Думан потребує нашої допомоги. У жінки діагностували пухлину головного мозку, яка виявилась злоякісною. Рідні та друзі Тані б’ють на сполох, на лікування потрібні чималі кошти, яких родина наразі не має.

“Привіт. Ми – сестри Думан. Це багато значить. Моя сестричка – концентрована любов. Відколи її пам’ятаю, вона малює. Моя Таня – дуже талановита художниця. Якось вона сказала, що це дуже круто нам повезло – народитись сестрами.  А зараз нам дуже круто не повезло. У сестрички знайшли пухлину мозку. Провели успішну операцію, видалили те утворення і відправили у дві лабораторії на гістологію. Одна, на Топольній у Львові, констатувала фібросаркому. Інша, Західноукраїнська гістологічна лабораторія – гліосаркому. Обидва діагнози дуже серйозні і потребують негайного реагування” – пише сестра Тетяни, Василина Думан.

“Ми їдемо в Київ на дообстеження, а тим часом Танині друзі шукають варіанти лікування у Німеччині. Кажуть, що нам може знадобитись 10-15 тис. доларів.

Апдейт. Тепер кажуть, що мінімум 35.

У нас їх нема. Але в нас є ви. І ми дуже сподіваємося, що усі разом справимось. Самі б точно не змогли.

Пе. Ес. Мені трішки страшно. Таня завжди була і є найбільшою моєю підтримкою. Допоможіть нам, будь ласка, справитися” – зізнається сестра.

Таню активно підтримують друзі, волонтери, рідні, які одразу ж забили на сполох та оголосили збір коштів на її лікування. Сама ж художниця намагається не падати духом, – на кожній світлині, оприлюдненій в соціальних мережах, вона усміхається, випромінює позитив та готовність до боротьби.

Тетяна Думан – талановита художниця, яка пише ікони на старовинних гонтах з покрівлі дрогобицької церкви святого Юра, учасниця та авторка чималої кількості волонтерських та благодійних акцій, ярмарок, кошти з яких відправлялись на підтримку воїнів на сході та лікування поранених.

Сьогодні ж допомоги потребує сама Тетяна.

Підтримати художницю та допомогти їй побороти хворобу, може кожен із нас, – перерахувавши кошти на вказані рахунки.

Картка Приват-банку сестри (Василина Думан) – 4149 4991 1705 3445.

Картка Привату Таниної подруги Nika Paprika –  5168757353658042