В музеї Біласа відкрилась виставка графіки та пластики зі шкіри Лідії Кріпак

Вона творить тоді, коли отримує сплеск емоцій, – чи то позитивних, чи негативних. Саме в стані емоційного збудження її муза нашіптує їй унікальні графічні ілюстрації та дивовижні композиції зі шкіри.

Це талановита мисткиня, дрогобичанка, Лідія Кріпак, виставка робіт якої відкрилась днями у музеї Михайла Біласа у курортному Трускавці.

Роботи неординарні і варті уваги поціновувачів мистецтва. В одному з залів красується графіка авторки, в іншому – її картини, – що в мистецтві мають назву декоративної пластики зі шкіри.

Про те, щоб було натхнення до творчості, дбає чоловік.

“Я стараюсь її завжди надихати і підтримувати, а все інше – то вже її заслуга” – зізнається Андрій Уваров, чоловік мисткині.

Згадують час, коли самі напрошувались на виставки, щоб показати Лідині роботи світові, але зараз отримують запрошення від музеїв.

На відкриття виставки прийшло чимало небайдужих до мистецтва людей, – друзі та рідні художниці, її творчі наставники, влада міста-курорту.

“Наш музей радо запрошує усіх долучатись до наших заходів, відвідувати наші виставки, які ми щомісяця оновлюємо, запрошуючи щоразу нових, цікавих, талановитих, неординарних художників” – закликає директор музею Михайла Біласа Олена Білас-Березова.

Виставка Лідії Кріпак знаходитиметься в музеї Михайла Біласа впродовж кількох тижнів.

До слова, в цокольному приміщенні музею зараз експонована надзвичайно цікава виставка, присвячена воді, – історії її застосування, винаходів, пов’язаних з нею та її надважливій ролі в житті людства. Переглянути виставку та почути інформацію про неї можна самостійно, так як експонати обладнані аудіогідом.

Ніна Федько