Дрогобич в жалобі: обвал будинку забрав життя 8-ми осіб

У Дрогобичі оголосили дводенну жалобу, у зв’язку з трагедією, що сталась у ніч на 28 серпня. Під’їзд житлового будинку на Грушевського 101/1, який раптово обвалився посеред ночі, забрав життя 8-ми осіб. Семеро постраждалих перебувають в лікарнях Дрогобича та Львова.

Пошукова операція тривала всю ніч, – надзвичайники працювали безупинно, розбираючи уламки будівлі, з надією врятувати ще когось. Однак, на превеликий жаль, вижити не вдалось нікому, – впродовж ночі рятувальники виявили тіла інших загиблих – чоловіка, двох жінок та п’ятирічного хлопчика.

Загалом трагедія забрала життя 8-ми осіб, 7-ми мешканцям вдалось врятуватись, – зараз вони оговтуються від шоку та проходять лікування в медичних закладах Дрогобича та Львова.

Людям, які постраждали від обвалу будинку та залишились без даху над головою, запропонували тимчасове житло, – в “Тустані”, в гуртожитках навчальних закладів міста, або в квартирах, які були надані небайдужими дрогобичанами. Для постраждалих організовали евакуаційний пункт в ЗОШ №16.

Зараз пошукова операція завершена. У Дрогобичі оголосили дводенну жалобу.

Ніна Федько