Змінюймо місто разом з Бюджетом громадських ініціатив: триває прийом заявок

Триває прийом проєктних заявок на конкурс “Бюджет громадських ініціатив м. Трускавця”. Подавати свої ідеї мешканці міста можуть до 14 вересня.

Цьогоріч загальний обсяг фінансування громадського бюджету міста на 2020 рік становить 750,0 тис.грн.

Проєкти поділяються на:

– малі (від 5,0 до 150,0 тис.грн.);

– великі (від 150,0 до 300,0 тис.грн.).

Подавати свої проєкти на Конкурс можуть громадяни, які зареєстровані та проживають у  Трускавці та яким виповнилось 16 років.

Щоб подати проєкт на Конкурс потрібно описати свою ідею відповідно до ФОРМИ ПРОЄКТУ та додати до неї всі необхідні додатки (фото, мапу з зазначеним місцем реалізації проєкту, візуалізацію, кошторис, рахунок, тощо).

Проєкт подається автором у паперовому та електронному вигляді за адресою: м.Трускавець вул.Бориславська, 2, каб 12, e-mail: proekt.tmr@gmail.comПодані проєкти реєструватимуться на платформі https://truskavets-budget.e-dem.in.ua/#/.

До прикладу: ідеями проєкту можуть бут, – новий громадський простір, зелена зона, дитячий чи спортивний майданчик, благоустрій території, скверу, модернізація міської інфраструктури, організація культурно —мистецького заходу чи соціальної акції, втілення будь-якої іншої інноваційної ідеї, спрямованої на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Якщо проєкти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, – в такому разі важливо, щоб земля була у комунальній власності.

Консультації щодо участі у конкурсі можна отримати у Відділі залучення інвестицій та міжнародної технічної допомоги: м.Трускавець вул. Бориславська, 2, каб 12, тел. (247) 5-11-92.