Через трагедію, у Дрогобичі скасували розважальні заходи до Дня міста

Трагедія, що трапилася у Дрогобичі 28 серпня та забрала життя восьми осіб, сколихнула не лише місто, а й всю країну. В результаті трагічних подій, в місті було прийняте рішення скасувати розважальні заходи з нагоди Дня міста.

21 вересня у Дрогобичі відзначатимуть 928-му річницю з Дня заснування міста. Святкова програма передбачала низку масштабних розважальних заходів, участь іноземних делегацій. У зв’язку з трагедією, керівництвом міста прийнято рішення про відміну всіх розважальних заходів. Відповідні листи також скеровано й іноземним партнерам, – повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У понеділок, 2 вересня, під час зустрічі з сім’ями загиблих та мешканцями будинку №101/1 у Дрогобицькій міській раді, також було обговорено це рішення. Відтак, ініціативна група разом з волонтерами запропонували міській раді у День міста провести благодійний музичний марафон на підтримку сімей загиблих та постраждалих з метою збору фінансової допомоги. Про формат запропонованого заходу буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, охочих допомогти потерпілим, закликають звертатися у приймальню УПСЗН ДМР або за номерами телефону 0973389133, 2-23-84.

Кошти можна перерахувати на спеціальний благодійний рахунок:
р/р 31554386247068
МФО 820172
ЄДРПОУ 22392443
в Державній казначейській службі України Львівської області.