“Крок до мрії”: кошти на лікування Тетяни Думан та Данилка Грицика збиратимуть на благодійному ярмарку

Ми часто мріємо і це прекрасно! Та коли з’являються проблеми зі здоров’ям, на перший план виходить одна мрія — відчувати здоровий дух у здоровому тілі. Давайте зробимо крок до такої мрії разом із Тетяною Думан та Данилком Грициком, на життєвому шляху яких перешкодою є хвороба, – з таким проханням звертаються організатори благодійного ярмарку, покликаного зібрати кошти на лікування важкохворого хлопчика Данилка Грицика з Борислава та знаної волонтерки і художниці Тетяни Думан, у якої діагностували пухлину мозку.

Благодійний ярмарок  проведуть у Дрогобичі 7 вересня з 12.00 до 16.00 на площі біля пам’ятника Юрію Дрогобичу () Його мета – зібрати кошти на лікування важкохворому хлопчику Данилку Грицику з Борислава, у якого діагностували мікроцефалію, спастичний тетрапарез та Тетяні Думан, знаній дрогобичанці, волонтерці та прекрасній жінці, у якої виявили пухлину мозку.

Для лікування Данилка Грицика потрібно ще близько 200 000 грн. Ця сума необхідна на реабілітацію дитини за кордоном. Медичний центр “Аделі” (Словаччина) готовий взяти Данилка на лікування – потрібно лише оплатити виставлені рахунки.

Для лікування Тетяни Думан-Скоп потрібно більше 35 000 доларів за попередніми підрахунками. Діагностика ще триває, та вже зрозуміло, що кошти потрібні чималі.

“Просимо допомоги у всіх, хто прочитає даний пост. Якщо у Вас немає можливості допомогти грошима, певні, у вас є якась нова річ (одяг, аксесуари, прикраси, речі домашнього вжитку та інші), якими ви не користувалися і вони вам просто не потрібні. Особливо звертаємось до власників магазинів, які зможуть нам допомогти будь-якими товарами, які можна продати на благодійному ярмарку. Це можуть бути і сертифікати на певні послуги чи покупки. Вироби ручної роботи, випічка, ваше вміння робити щось прекрасне та все, за що ми можемо виручити хоч якісь кошти. Просимо доєднатися усім тим, хто у змозі допомогти” – наголошують організатори.

Організаторами благодійної акції виступили інформаційний ресурс Zmistovno.com.ua спільно з трускавчанкою Наталією Гайдер. Для уточнення деталей – звертатись до Наталії Гайдер (097 856 86 85) та Марії Настьошин (097 30 22 408).

Всі, хто не може завітати на ярмарок, має змогу долучитись до підтримки Тетяни Думан та Данилка Грицика, перерахувавши кошти на їх лікування.

Реквізити для допомоги:
Для Тетяни Думан – карта ПриватБанку 4149 4991 1705 3445 (отримувач сестра Тетяни, – Василина Думан)
Для Данилка Грицика – карта Приватбанку 5168 7573 6270 9505 ( мама хлопчика – Марта Грицик)