Трускавець бере участь у Міжнародному Економічному Форумі

У польському місті-курорті Криниця-Здруй проходить 29-ий Міжнародний Економічний Форум, в якому традиційно беруть участь представники курортного Трускавця.

Щороку Економічний Форум у Криниці збирає представників бізнесового середовища, міського самоврядування, політиків та громадських діячів.

Вкотре від Трускавця у Форумі беруть участь міський голова Андрій Кульчинський а також голова Міжнародного центру “Європейська інтеграція України” Іван Цегенько.

ДовідкаЕкономічний форум в Криниці — міжнародна зустріч представників економічної та політичної еліти Центрально-Східної Європи, яка щороку, починаючи з 1992, відбувається в місті Криниця-Здруй у першій половині вересня. Форум розвинувся з невеликої конференції, на котру в 1992 році приїхало близько 100 учасників – переважно з Польщі. Сьогодні він вважається найбільшим та найвідомішим заходом, де зустрічаються представники світу політики та бізнесу Центрально-Східної Європи.

За словами організаторів, місія Економічного форуму — створення сприятливого клімату для розвитку політичної та економічної співпраці в Європі[5]. Протягом багатьох років в Криниці лунають важливі декларації, котрі стосуються економічної політики, а заяви учасників конференції цитуются світовіими ЗМІ та обговорюються в експертних колах.