Трускавецька “Нафтуся” – унікальна та безцінна

ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” організували та провели семінар на тему “Трускавецьке родовище мінеральних вод – основа розвитку медичного туризму Львівського регіону”. Семінар був покликаний зібрати науковців та медиків і вкотре акцентувати на унікальності та цінності трускавецької “Нафтусі”.

Семінар проходив у конференц-залі готелю Міротель. У залі зібралось чимало поважних гостей та учасників дискусії. Серед спікерів – відомі науковці-гідрогеологи та медики, які багато років займались вивченням складу та властивостей “Нафтусі” трускавецького родовища і знають про неї усе. Участь у семінарі взяла також начальниця управління розвитку курортів ЛОДА Наталя Табака.

Чи не головною метою семінару було бажання організаторів розвіяти міфи, які все частіше люблять закидувати суспільству недруги чи конкуренти та наголосити, що трускавецька “Нафтуся” є унікальною і аналогів їй у світі немає. Всі інші води можна вважати нафтусеподібними, але в жодному разі вони не ідентичні за своїм складом та властивостями.

“Про це потрібно говорити щодня і постійно нагадувати” – запевняє директор ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” Андрій Тарнавський.

Організаторам семінару вдалось об’єднати навколо себе не лише науковців та медиків, але й представників бізнесу, – санаторно-курортної та туристичної сфери, – всі учасники відзначили змістовність та корисність таких зустрічей, тож цілком можливо, що їх проводитимуть частіше, – адже про безцінність лікувальних вод курорту потрібно говорити завжди та доносити ці важливі факти до кожного потенційного споживача.

Ніна Федько