ДНЗ “Теремок” відсвяткував 30-річчя

Трускавецький ДНЗ №6 “Теремок” відсвяткував свій 30-ий день народження, – у яскравій та позитивній атмосфері, за участі аніматорів, які розважали вихованців закладу. З нагоди ювілею садочок вітали чимало гостей, – діти, батьки, педагоги та влада міста.

За 30 років у «Теремку» було 30 випусків. Зі стін навчального закладу вийшло багато талановитих людей. Першою завідувачкою ДНЗ № 6 «Теремок» була Віра Станіславівна Лисик (1989р. -1992р.), другою – Лідія Федорівна Макогон (1993р.-2013р.), з червня 2013 р. керівником садочку є Олександра Ігорівна Роздольська.

Сьогодні в ДНЗ №6 «Теремок» відкриті 12 груп: три групи раннього віку, три – молодшого віку, три – середнього віку, три – старшого віку. Відвідує навчальний заклад 242 дитини. Тут зосереджуються на розвитку творчих здібностей дошкільників на основі впровадження сучасних інноваційних технологій. Адже розвиток творчої особистості є одним із головних завдань сьогодення. В дошкільному навчальному закладі створені всі умови для виховання творчої особистості. Велику увагу приділяють формуванню та зміцненню здоров’я дітей, Результатом роботи є – І місце в обласному конкурсі на відмінний стан фізичного виховання. А в Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання ввійшли в десятку кращих ДНЗ України, посівши восьме місце, – повідомляє сайт Трускавецької міської ради.

«Сьогодні ДНЗ № 6 «Теремок» святкує тридцятиріччя. Ювілей — час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дошкільний навчальний заклад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази. За останні чотири роки зроблено багато: капітальний ремонт трьох туалетних кімнат, капітальний ремонт пральні та кімнати для прасування, замінено опалювальну систему на нові радіатори, встановлено нове сучасне освітлення (LED-світильники), бак для зберігання води з помповою станцією, заміна старих дерев’яних дверей на металопластикові, а найбільший подарунок для ДНЗ є утеплення та фарбування фасаду. Садочок став ще кращим, веселковим та привабливим. Велика подяка міській владі в особі міського голови Андрію Богдановичу Кульчинському, начальнику відділу освіти Оресту Павловичу Лобику», – розповідає Олександра Роздольська, завідувачка садочку.

У 2016 році ДНЗ № 6 «Теремок» взяв участь в обласному конкурсі мікропроектів і виграв «Придбання меблів для груп молодшого віку», у 2019 році – мікропроект «Капітальний ремонт туалетних кімнат та каналізаційної системи». Завдяки цьому мікропроекту зроблено капітальний ремонт ще двох туалетних кімнат.

Завдяки зробленій роботі “Теремок” на сьогоднішній день є одним із найбільш комфортних, теплих та сучасних дошкільних закладів міста. Цьому радіють і працівники закладу і його юні вихованці, які також вітали свій рідний садочок з днем народження і бажали йому процвітання та затишку, а ще – й надалі залишатись таким гарним і кольоровим, яким він став цьогоріч.