У школах стартував фестиваль-конкурс “Галицький жмуток”

Розпочалась загальноміська виставка-конкурс виробів з природного матеріалу «Галицький жмуток». Вихованці кожного класу презентували композиції на осінню тематику, які в подальшому прикрасили холи шкіл міста.

Участь в конкурсі беруть всі класи, без виключення. Креативні ідеї, втілені в нестандартних осінніх композиціях вкотре доводять, що людській фантазії немає меж, а креатив учнів, батьків, вчителів, – усіх, хто брав участь в процесі декорації, – з кожним роком лише зростає.

Виставка-конкурс “Галицький жмуток” оцінюється в номінаціях «Флористика» ( композиції з польових квітів, листівки з міні букетом, еко-декор (картини), «Аранжування» (композиції із живих квітів, створені у європейському та східному стилях) та «Композиція з овочів».

В СЗШ №3 м. Трускавець в рамках конкурус “Галицький жмуток” започаткувались свій маленький фестиваль “Барви осені”. Окрім виставки робіт, тут відбулись інтерактивні дійства, майстер-класи з художнього мистецтва, створення аплікацій з природних матеріалів, танцювальний марафон, осінній квест.

У НВК «СЗШ №2-гімназія» учнівський парламент ознайомив журі з виставкою учнівських робіт «Осінній вернісаж» та задекорував в холі тематичну фотозону. Жодних офіційних урочистостей, – лише сучасна подача та неформальне спілкування учнів, вчителів та гостей, які прийшли помилуватись красою створених композицій, – під класичну музику, що впродовж дня лунала в холі школи.

Цьогоріч потішили виставковими роботами і учні СЗШ №1. Окрім презентованих композицій тут також було облаштовано осінню фотозону.

Діти з задоволенням долучаються до таких творчих завдань, адже в результаті холи їхніх рідних шкіл тривалий час милують око різнобарвними композиціями, які додають гарного настрою в похмуру осінню пору.

Ніна Федько