Трускавецька міська рада прийняла заяву про недопущення капітуляції України

4 жовтня у Трускавці скликали позачергову сесію міської ради. Мета її – прийняття “Заяви Трускавецької міської ради щодо недопущення капітуляції України”.

На сесії депутати розглянули лише одне питання, яке стосувалось дій президента та Верховної ради України, – зокрема мова йшла про реалізацію так званої “формули Штайнмаєра”.

Відповідне рішення в підтримку європейського курсу країни та проти прийняття рішень, що демонструть капітуцію перед Росією, – кількома днями раніше проголосувала Львівська обласна рада.

Заяву зачитав голова фракції «Свобода», депутат Богдан Габшій. Після обговорення, рішення було ухвалено одноголосно, 18 голосами присутніх на сесії депутатів.

В заяві зокрема йдеться про глибоку стурбованість та занепокоєння через наміри реалізації так званої “формули Штайнмаєра”. Тому депутати закликають не допустити легітимізації терористичних адміністрацій на території Донецької та Луганської областей України. «Ми рішуче заперечуємо спроби через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти перспективи Української державності на членство в Європейському Союзі та НАТО на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії», – йдеться в заяві.

Заява Трускавецької міської ради співзвучна з заявою Львівської обласної ради та інших органів місцевого самоврядування на Львівщині.