Ісус Христос – це вихід!

“Все! З понеділка міняю життя! Все з Нового року не буду цього робити!” – такі відомі вислови ми чули та деколи самі говоримо, коли певні речі втомлюють нас у житті, коли ми розуміємо, що робимо неправильно, що наше життя нас не влаштовує і його слід змінити.

Ми думаємо, що власними силами та через власні зусилля можемо щось змінити.

«Кинути курити дуже легко. Я робив це тисячі разів», – казав колись Марк Твен. І так кожен, хто розраховує на себе та на власну праведність, намагається змінити себе і тисячу разів б’ється лобом і крім розчарування нічого не отримує.

Писання каже про наші сили та про нашу самоправедність саме так:  Іс 64:6: “І стали всі ми, як нечистий, а вся праведність наша немов поплямована місячним одіж, і в’янемо всі ми, мов листя, а наша провина, як вітер, несе нас…”

Людина не в змозі сама себе змінити та змінити когось. Існує багато філософій , які нібито змінюють життя і реально вони змінюють, але нажаль зовсім в іншу сторону, протилежну від щастя! Наші провини та гріхи змучують та виснажують нашу живу душу. Ми стараємося себе чимось розважити, ми шукаємо речі чи відчуття, які принесуть нам щастя та радість і проводимо у цих пошуках багато років, а деколи і все життя. Ми страждаємо та розчаровуємося у цих пошуках істини, але  не знаходимо її. Чому? Тому, що не там її шукаємо!

Люди шукають легких шляхів, але як завжди стає все важче, гріхи накопичуються, душа страждає! Крок за кроком людина доходить до відчаю та заходить у тупик. На людях одягнена маска, а наодинці серце розривається від болю та муки існування.

Бог кличе людину, кожну людину до себе і пропонує хорошу долю, пропонує вихід! Пропонує вічне життя та мир у душі. Бог Творець, який створив людину, знає краще що нам потрібно у житті, аніж ми самі. Те, що гнітить нас, що веде нас до прірви, а з часом до пекла, – у тому винні ми самі особисто. Ми змальовуємо злий характер Бога, не знаючи Його та не розуміючи Його волі. Хочемо Бога зробити крайнім у наших бідах, але Він добрий та люблячий Отець. Він кличе нас до нового життя, через Ісуса Христа Сина Божого!

Мт 11:28-30: “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!”

Насправді  лише в Господі є спасіння, прощення гріхів, допомога та просвітлення розуму! Бог дає вічне життя та виявляє до нас, до свого творива велику любов та милість! Він віддав через любов до нас найцінніше! 

Ів 3:16: “Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.”

Бог  кличе, Він близько і не раз рятував тебе і не раз допомагав тобі у скрутних обставинах, але ти Його не знав, ти відкидав Його, ти думав, що знаєш, як краще буде, але стало ще гірше і ти стоїш на краю прірви і не знаєш, що буде далі… Життя стало нестерпним та гріхи важким каменем лежать у серці. Вихід є! Це перевірено! 

Якщо ти дочитав до цього місця і хочеш змінити  своє життя та відчути Божу любов та отримати прощення гріхів, тоді від усього серця помолись до Бога цією молитвою:

Молитва покаяння

Отець Небесний! Я приходжу до Тебе в молитві, усвідомлюючи всю свою гріховність. Я вірю Твоєму Слову. Я вірю, що Ти приймаєш всякого, хто приходить до Тебе. Господи, прости всі мої гріхи, будь милостивий до мене.

Я не хочу жити колишнім життям. Я хочу належати Тобі, Ісусе! Увійди в моє серце, очисти мене. Будь моїм Спасителем і єдиним Пастирем. Керуй моїм життям.

Я сповідую Тебе, Ісус Христос, своїм Господом, дякую Тобі за те, що Ти чуєш мою молитву, і я вірою приймаю Твоє спасіння.

Дякую Тобі за те, що Ти прийняв мене таким, який я є.

Амінь.

Руслан Цехмейстер