Трускавець відвідала делегація з польського міста Дзялдово

Трускавець відвідала делегація з польського міста Дзялдово. В числі гостей – бургомістр Дзялдово, депутати місцевої ради та учнівський парламент міста. Впродовж трьох днів члени делегації мали активну та насичену програму, наповнену прогулянками містом, екскурсіями, тренінгами та знайомством з лікувальними джерелами курорту.

Учнівський парламент Трускавця приймав польських гостей та брав участь у пізнавальних екскурсіях по центральній частині міста-курорту та курортному парку, відвідинах музеїв міста. Також школярі разом взяли участь у спільному тренінгу для налагодження комунікації в URBAN -ібліотеці та знайомились з мінеральними джерелами курорту.

Польська делегація гостювала у Трускавці впродовж трьох днів.

Бурмістр Дзялдово Гжегож Мровінський залишив відгук у книзі почесних гостей міста Трускавця та подарував герб міста Дзялдово, який поповнив колекцію гербів міст-побратимів у залі засідань міської ради.

Представники обох сторін обмінялись словами вдячності за нові знайомства, цікавий досвід, насичену програму та сподіваннями про подальшу співпрацю і швидку зустріч. А члени молодіжних парламентів обмінялись ще й приємними подарунками, які залишать спогад про цей візит.

Результатом трьохденного візиту польських гостей будуть відображені у відео-ролику про спільні пригоди польських і трускавецьких учнів. Його можна буде переглянути сканувавши QR-код на офіційних сторінка Трускавецької міської ради та сторінці Urząd Gminy Działdowo.

Члени учнівських парламентів трускавецьких шкіл також відвідають польське місто-побратив Дзялдово. Візит-відповідь планують здійснити впродовж першого навчального семестру.