Вчитись ніколи не пізно: у Трускавці відкрили “Університет третього віку”

У Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування громадян стартує навчання в Університеті третього віку. Трускавчани, віком понад 55 років, зможуть безкоштовно навчатись кільком престижним спеціальностям.

І семестр навчального року «Університету Третього Віку» розпочинається вже з 10 жовтня. Триватиме навчання до грудня. В рамках реалізації даного проекту, при терцентрі діятимуть 4 факультети, такі як: 1) правознавство, 2) новітні інформаційні технології, 3) здоровий спосіб життя, 4) українознавство та мистецтвознавство.

“«Університет третього віку» має на меті впровадження принципу навчання впродовж усього життя, що допомагає людям, які вийшли на пенсію, легше пережити перехід від одного способу життя до іншого” – запевняє директор Трускавецького територіального центру соціального обслуговування Олена Пилат.

Така практика успішно діє за кордоном, в ряді європейських країн, де вихід на пенсію є лише черговим етапом життя, що відкриває для людини нові можливості та дає більше часу для занять улюбленими справами.

Підопічні трускавецького терцентру таку ініціативу сприймають на ура. Тим паче, що більшість з них – активні люди, які точно не відмовляться поповнити скарбничку власних знань новими професійними навичками.

Для “студентів” навчання буде безкоштовним. Єдина вимога – вік має бути 55+. Для вступу потрібно лиш подати необхідні документи, – це заява та копія пенсійного посвідчення. По завершенні навчання всі студенти отримають  сертифікати.

Всіх бажаючих запрошують до Трускавецького територіального центру соціального обслуговування, що знаходиться на вул. Стебницькій, 66.

Ніна Федько