“Корона Карпат 2019”: чим дивуватиме кінофестиваль?

З 7 по 10 листопада 2019 в Трускавці пройде 8-й міжнародний кінофестиваль “Корона Карпат”. Організатори вже вдруге за всю історію його проведення дали зелене світло тільки українським фільмам.

У Києві відбулася прес-конференція, на якій мер Трускавця Андрій Кульчинський та генеральний директор Міжнародного кінофестивалю “Корона Карпат” Олег Карпин розкрили подробиці проведення кінофестивалю, а також умови участі в конкурсних програмах.

Варто зазначити, що любителі кіно зможуть подивитися фільми в рамках двох конкурсних програм – національного кіно (повний метр) і короткий метр, а також “дипломних робіт”. Відкриє кінофестиваль картина “Мої думки тихі” режисера Антоніо Лукича.

Також учасники кінофестивалю зможуть переглядати стрічки українського та іноземного виробництва, відвідувати концерти і творчі зустрічі з провідними акторами України.

Крім цього, на прес-конференції побували і представники фільмів-конкурсантів: актриса Анна Топчій, яка зіграла в картині “Тарас. Повернення”, а також продюсер фільму “Бобот і енергія Всесвіту”, Юлія Чумак.

Джерело: Сьогодні Lifestyle