У Трускавці підвищили тариф на воду

Рішенням виконавчого комітету міської ради затверджено нову вартість водопостачання та водовідведення. З початку листопада мешканці курорту платитимуть за воду на 1, 73 грн більше.

Здорожчання тарифу в курортному місті стало наслідком підняття ціни на покупну воду. Серед інших причин – зростання заробітної плати працівників водоканалу та вартості електроенергії.

КП “Дрогобичводоканал”, у якого Трускавець купує левову частку води, отримав новий тариф на водопостачання та водовідведення, затверджений Національною комісією з питань регулювання енергетики та комунальних послуг. У зв’язку з цим Дрогобич підвищив тариф для мешканців міста та гуртових покупців, до яких належить Трускавець.

“З 22 вересня Дрогобич продає воду для Трускавця за новим тарифом. Це додатково 58 копійок до існуючого тарифу (включаючи втрати на транспортування води). Відповідно ми мусимо коригувати тариф для міста. Окрім підняття вартості покупної води до тарифу додається підвищення заробітньої плати працівників та підвищення вартості електроенергії. Загалом тариф зростає на 1, 73 грн” – зазначив генеральний директор ТзОВ “Трускавецький водоканал” Віктор Марченко.

Новий тариф затвердили майже одноголосно. Десять членів виконкому проголосували “за”, один – “проти”.

Досі вартість послуг водопостачання та водовідведення у Трускавці становила 28,71 грн.

Після коригування тарифу вона становить 30, 44 грн. за кубометр води.

Новий тариф вступить в дію через 15 днів після опублікування міською радою рішення виконавчого комітету, – орієнтовно з 1 листопада.

Ніна Федько