У Трускавці півтора десятка об’єктів повернули у комунальну власність

15 об’єктів Курортного парку, поміж якими надкаптажні споруди місцевих джерел та чимало пам’яток архітектури, було отримано у комунальну власність міста-курорту. 22 жовтня було підписано три акти приймання-передачі майна з балансу ПрАТ «Трускавецькурорт» на баланс комунального підприємства «Парк курортний» Трускавецької міської ради.

Серед переданих об’єктів:

– колодязі джерел №7 «Фердинанд», №3 «Броніслава», №11 «Юзя»,

– надкаптажні споруди джерел №6 «Едвард», №7 «Фердинанд», №3 «Броніслава», №11 «Юзя»,

– огорожа джерела №11 «Юзя»,

– будівля майстерні,

– будівля туалету №2 (літнього),

– дамба в курортному парку,

– пам’ятник Адаму Міцкевичу,

– скульптура «Дитинство»,

– музична альтанка,

– більярдна з літньою площадкою.

Ці споруди досі перебували у власності ПрАТ «Трускавецькурорт». Процес передачі цього майна розпочався після налагодження відносин між містом та приватною структурою, яка видобуває та реалізовує води трускавецьких родовищ та прийняття рішення про утворення спільного підприємства. Передача майна здійснена на підставі рішення Трускавецької міської ради № 1402 від 30 червня 2019 р. «Про надання згоди на передачу основних засобів (нерухомого майна» у комунальну власність територіальної громади м. Трускавця».

Відтепер об’єкти належать громаді міста-курорту.

“Наша команда зробила те, чого не змогли зробити попередні міські голови за весь час незалежності України. 22 жовтня 2019 року громада Трускавця стала власником 15 об’єктів в курортному парку Трускавця. Це черговий крок до отримання громадою міста контролю над лікувальними водами курорту та його гідромінеральною базою загалом. Здобуття контролю над цими об’єктами є доказом ефективності нашої роботи. Адже ми працюємо виключно задля блага трускавецької громади, і ніхто не зверне нас із цього шляху” – прокоментував міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

“Зараз маємо проміжний позитивний результат, але ще настане той час, коли всі об’єкти гідромінеральної бази перебуватимуть у власності міста. Головне – побільше працювати, і поменше шкодити та заважати пустими балачками й беззмістовними обіцянками. Тепер місто має повне право та можливість інвестувати в те, що юридично належить громаді Трускавця, а також залучатиме грантові кошти для відновлення й реконструкції отриманих об’єктів. Наприклад, тільки тепер ми зможемо зробити перші кроки для відновлення Дептаку, бо досі споруда та майданчик біля неї були у власності та на балансі ПрАТ «Трускавецькурорт». Мною вже надано доручення управлінню розвитку міста спільно з нашими закордонними партнерами в Польщі та Німеччині розпочати пошук грантових програм, участь в яких дозволила б залучити кошти на реконструкцію та реставрацію зазначених об’єктів. З початку своєї каденції я і вся наша команда працюємо в тому напрямку, щоб громада стала власником гідромінеральної бази. Тільки наші нащадки зможуть гідно і належним чином оцінити таку історичну подію як отримання громадою контролю над головним багатством Трускавця,”- зазначив Андрій Кульчинський.