“Рік без Каті”: у музеї Біласа пройде вечір пам’яті Катерини Гандзюк

Сьогодні минає рік з дня смерті активістки Катерини Гандзюк. По всій Україні пройдуть вечори пам’яті під назвою “Рік без Каті”. У Трускавці згадуватимуть сильну духом українку сьогодні о 19.00 в музеї Михайла Біласа. Організатори запрошують долучатись всіх небайдужих.

“4 листопада – день смерті Каті Гандзюк. Смерті, за яку, фактично, не відповів ніхто.

Катя загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні. вона боролася за життя 96 днів. 96 днів пекельного болю, операцій і постійного приниження з боку правоохоронців, які з першого ж дня займалися порятунком вбивць.

За цей рік покарано лише 5 виконавців, яким не вдалось втекти у перший тиждень після скоєного злочину. Вони отримали мізерні строки. Замовники і організатори відомі, але досі на свободі. Вони дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість.

Вони вірять в те, що вже уникли покарання. Але вони помиляються.

4 листопада ми знову вийдемо на вулиці наших міст для того, щоб нагадати всім – і вбивцям і владі і всім громадянам нашої країни: МИ ВИМАГАЄМО СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Запрошуємо друзів на зустріч” – йдеться у повідомленні активістів, які організовують акції в пам’ять про Катерину та з метою покарання замовників таких звірських розправ над українськими активістами.