Схід та Захід разом: ЗОШ №1 приймала гостей з Луганщини

В Трускавецьку школу №1 приїхала делегація гостей з Луганщини. В рамках всеукраїнського проекту “Схід та Захід разом”, учні Євсузького закладу загальної середньої освіти відвідали курортне місто, дізнались багато цікавого про культуру і традиції Західної України та висадили саджанці дерев на пам’ять.

Делегація з Луганської області приїхала до Трускавця вчора, 4 листопада. В її складі 15 дітей та шестеро дорослих-супроводжуючих, поміж якими і директор Євсузької школи. Впродовж вчорашнього дня гості мали екскурсію містом, яку для них провели педагоги та учні Трускавецької ЗОШ №1, – школи, яка виступила партнером та приймаючою стороною.

“Спочатку контакт був на рівні наших обласних адміністрацій. Потім нас скерували до Трускавецького відділу освіти і так нашим партнером виступила саме ця трускавецька школа. Ми раді, що потрапили саме сюди. Проект сам по собі передбачає налагодження дружніх відносин між навчальними закладами Сходу та Заходу України, обмін досвідом, дружні візити” – зазначила директор Євсузького закладу ЗСО Людмила Комлик.

“Вчора діти відвідали цікаву екскурсію по місту, їм дуже сподобалось у нас. А сьогодні ми проводимо спільну зустріч у нашій школі, де наші гості презентуватимуть свій навчальний заклад. Також в рамках проекту відбудеться символічна висадка дерев на території нашої школи” – розповідає заступник директора Трускавецької ЗОШ №1 Ірина Плита.

Дерева привезли з собою гості з Луганщини. Це саджанці ялівця та сосни кримської. Їх висаджували на території Трускавецької школи №1 – разом трускавчани та гості міста.

“Ці дерева залишаться тут, як символ нашої дружби та на згадку про наш візит” – зазначив Олексій, член учнівської ради та шкільного лісництва Євсузького ЗСО.

Ніна Федько