“Аромат щастя”: у Трускавці функціонує клуб особистісного розвитку

У Трускавці відкрився клуб особистісного розвитку під назвою “Аромат щастя”. Трускавчанок та гостей міста запрошують долучатись до цікавих та пізнавальних тренінгів, лекцій та майстер-класів, що допоможуть краще пізнати себе, прагнути саморозвитку та гармонії в стосунках.

В рамках діяльності клубу відбуваються зустрічі з цікавими особистостями, тренінги, лекції, майстер-класи на теми психології, саморозвитку, стосунків, виховання, здоров’я, краси, фінансів, харчування, рукоділля, а також трансформаційні ігри та багато інших цікавих занять.

“Аромат Щастя – це клуб особистісного розвитку, який об’єднує тих, хто прагне до знань та самопізнання. Основною ідеєю було створити вільний простір для навчання, де кожен охочий зможе інформативно та цікаво провести свій час, розвиватися у руслі, яке йому відгукується.
Окрім цього «Аромат Щастя» це також місце, де Ви зможете познайомитися з однодумцями та цікавими особистостями, котрі проводитимуть практичні заняття та інтерактивні лекції на теми: психології, здоров’я, творчості, відносин, виховання та багато іншого” – зазначає засновниця клубу Маргарита Дубовкіна.

Кілька занять у клубі вже відбулись. Анонси наступних лекцій та тренінгів шукайте на сторінці клубу в мережі Фейсбук.