Турнір з плавання “Нафтуся-2019” зібрав рекордну кількість учасників

Цьогоріч традиційний юнацький турнір з плавання “Нафтуся” зібрав рекордну кількість учасників. 230 дітей з 6 областей України приїхали до Трускавецького ДЮСК “Спортовець”, задля участі у змаганнях. Серед призерів турніру – вихованці відділення плавання ДЮСК «Спортовець» Стефанишин Поліна – ІІ місце (50 м. вільним стилем, 50 м. на спині ) та Скалич Христина – І місце (50 м брас).

Цьогоріч у юнацькому турнірі з плавання «Нафтуся 2019» взяли участь 16 команд з 6-ти областей України: Дніпропетровської (ДЮСШ 2 м. Кривий Ріг) , Чернівецької (СК «Актив», СК «Дельфін» м. Чернівці), Вінницької (КЗ ВМПДЮ, КСК «Маяк» м. Вінниця ), Тернопільської (КДЮСШ 1, КДЮСШ 2 м. Тернопіль) Івано-Франківської (Долинська ДЮСШ, Калуська ДЮСШ) та Львівської (Аквапарк «Пляж» м. Львів, Дрогобицька ДЮСШ, ДЮСШ 2 м. Червоноград, Миколаївська РДЮСШ, СК КЗС м. Львів СК «Старфіт» м.Винники, ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» м. Трускавець). Загалом це 230 дітей, що стало своєрідним рекордом. У зв’язку з чим відкриття та нагородження провели у спортивному залі ДЮСК “Спортовець”.

Всі команди отримали від організаторів змагань вітальні призи – торти з написом «НАФТУСЯ – 2019» та пам’ятні значки учасника турніру.

Організаторами турніру є Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець» та Львівська обласна федерація морських багатоборств і акватлону. Безпосереднім проведенням змагань займається суддівська бригада з числа тренерів та вихованців старшої групи відділення плавання Трускавецького «Спортовця», за підтримки Трускавецької міської ради. Головним суддею змагань виступив голова федерації морських багатоборств та акватлону Львівщини Андрій Жгута.