Трускавецька гімназія приймає делегацію школярів із Біловодська

26 листопада до Трускавця прибули учні Біловодської гімназії (Луганська область). Метою візиту школярів є участь у грі «Модель ООН», яка реалізується в межах проєкту «Схід і Захід разом».

Приймає гостей Трускавецька школа-гімназія, на базі якої працюватимуть школярі зі Сходу. Учні НВК СЗШ №2-гімназія м. Трускавця матимуть змогу перейняти досвід своїх колег, які вже два роки працюють над проектом “Моделі ООН” на рівні Луганської області.

«Наша школа запропонувала проведення міжобласної моделі ООН. Між Трускавецькою школою-гімназією та Біловодською гімназією Луганської області буде проведено симулятивну гру «Модель ООН». Це імітація роботи Організації Об`єднаних Націй, своєрідна гра, під час якої діти перевтілюються в послів країн ООН, визначених для них умовами цієї гри. Діти з Біловодська є координаторами і тренерами трускавецьких дітей, оскільки мають відповідний досвід – вже два роки виступають на Луганській обласній моделі ООН в Сєвєродонецьку, яку проводить Скандинавська гімназія міста Києва, а торік брали участь у Всеукраїнській моделі ООН в Києві. Діти з Трускавця та Біловодська беруть участь у спільному проєкті «Схід і Захід разом», який започаткований в 2017 році. У 2018 році учні Трускавецької школи №2-гімназії були в гостях у Біловодську, а цьогоріч гімназисти з Луганщини прибули до Трускавця», – розповіла директорка Біловодської гімназії Лариса Погоріла.

Сьогодні, 27 листопада, стартує робота учнів в рамках цього проекту. Загалом школярі з Луганщини перебуватимуть у Трускавці впродовж трьох днів.

Ніна Федько, за матеріалами ТМР