30 листопада – зустріч з Дзвінкою Торохтушко

У суботу, 30 листопада, в ресторані готелю «Оскар» відбудеться творча зустріч з українською письменницею, блогеркою, авторкою дитячих казок Дзвінкою Торохтушко (Любов Бурак).

Дзвінка Торохтушко приїжджала до Трускавця на літературний фестиваль “Трускавецький ЛітФест”, під час якого обрала двох юних трускавчанок (учениць СЗШ №1 Аня та Оля Гумецькі, чиї малюнки будуть використані в якості ілюстрацій до її нової казки).

“Почалося все з того, що я написала казку. Не лише я, а й мої співавтори: син Світозар та кішка Байка. Нам дуже захотілось її видати. Адже казка про Україну. Але, улюблені художники були зайняті, а неулюблені.. Ну їх! І ось виникла у Світозара ідея, щоб казку малювали самі діти. В Трускавці ми провели конкурс ілюстрацій. І ось! “Казка про десять тисяч літер” буде!” – написала на своїй сторінці у Фейсбук Любов Бурак.

Дзвінка Торохтушко — авторка та співавторка численних поетичних, прозаїчних творів, перекладів, казок, віршів для дітей, новел. Спілкування з письменницею проходитиме в рамках проєкту «Перехресні стежки».

Початок зустрічі о 16.00.